Ana sayfa Para Kazanma Güncel 2018 Airbnb indirim kodları

Güncel 2018 Airbnb indirim kodları

563
1
airbnb konaklama indirimi

Airbnb, yalnızca yurt içinde değil yurt dışında oldukça popüler olan bir uygulama. Airbnb indirim kodları sayesinde oldukça uygun konaklama sağlamaktadır. Binlerce kişi bu uygulama sayesinde hem evini , odasını kiralayarak para kazanıyor hem de ucuz konaklama imkanı sağlıyor.

Airbnb güncel indirim kuponları sayesinde konuk ve referansınız ile üye olan kullanıcı, daha düşük tutarlarda konaklama fırsatı yakalıyor.

130 TL Airbnb indirim kodu

130 TL güncel airbnb indirim kodlarına aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

130 TL AIRBNB KODU AL

Yapmanız gereken çok basit…Linkteki referans aracılığı ile üye olmak.

130 TL hesabınıza anında yüklenmektedir. Ve bu sayede konaklama yapacağınız 250 TL ve üzeri fiyatlı ev veya odalarda, 130 TL indirime hak kazanmış oluyorsunuz.

Sistem şu şekilde işlemektedir.

Örneğin : 250 TL değerinde beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz bir ev mevcut. Rezervasyon yaparken;

250 – 130 : 120 TL ev veya odaya ödeyeceğiniz ücret oluyor.

Airbnb güvenilir mi?

Airbnb kullanıcıları – ev sahipleri oldukça sıkı denetimden geçmektedir.Ev sahibi profillerinde değerlendirmeler kısmında detaylı yorumları görebilirsiniz. Ayrıca mutlaka açıklamalarıda okumanızda fayda var

Airbnb indirim kodu ile üye olduktan sonra kendi referansınız ile arkadaşlarınıza da indirim kuponu sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem siz hem arkadaşınız bakiye kazanabilirsiniz.

Airbnb nasıl konaklama yaparım ?

2018 airbnb güncel indirim kodları

Kullanımı oldukça kolay uygulama ve web sitesinden konaklama yapacağınız yeri, tarihi ve kişi sayısını seçerek ilerleyebilirsiniz.

Seçtiğiniz ev için rezervasyon talebi göndererek onay halinde ödemeyi yapıp yeri ayırtmış oluyorsunuz.

Arkadaşlarınız ile konaklama sağlayacaksanız her arkadaşınıza özel ödeme linkide gönderebilirsinizi Böylelikle herkes kendi payına düşen oda ücretini ödemiş olur.

Tek bir yerden tümüde ödenebilir.

Airbnb ödeme yaptığım rezervasyondan vazgeçersem para iadesi alır mıyım ?

Ev sahibinin ilanda yazdığı açıklama burada önem teşkil etmektedir. Açıklamada iade ile ilgili mutlaka bilgi verici bir yazı yer almaktadır. Kimi ev sahipleri son güne kadar iade sağlarken kimi ev sahipleri ise belirlediği tarihe kadar yapılan iptallerde iade sağlamaktadır.

Airbnb uygulaması indirmek

Akıllı telefonunuzdan android için playstore , ios için appstore’ye girerek airbnb uygulamasını indirip rahatlıkla dilediğiniz yerden kullanabilirsiniz.

Airbnb ev sahibi olmak

Airbnb’de kendi evinizi veya odanızı kiraya vererek para kazanabilirsiniz. Bunun için ilgili prosedürleri geçerek ev sahibi olabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki ev sahibi ilanı açtığınızda kullanıcı deneyimleri oldukça önemlidir.

Şu an en güncel 2018 eylül airbnb kodları için tıklayınız.

1 YORUM

  1. Çok teşekkürler, 130 tl indirimimi kullandım ve arkadaşımada airbnb indirim kodu gönderdim. Referanssız indirim alamıyorsunuz bu arada.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin