Ana sayfa Bayilikler Makarna’s Franchising Bayilik

Makarna’s Franchising Bayilik

401
0
Makarna's bayilik fırsatı sunuyor

Makarna’s değişik konseptiyle makarna sevenlere bayilik fırsatı sunuyor. Türkiye’nin bir çok alanında bayilik fırsatı sunan Makarna’s 4 farklı konsepti ile bayilik almak isteyenlere bir gelir kapısı aralıyor.

Makarna’s ortalama bayilik için 60bin lira gözden çıkarılması gerekiyor.

Makarna çeşitleri, fajita, noodle, mantı, frape ve kızartmalar, pizza çeşitleri ve salata ile donatılmış güzel bir menüye sahip restoran zinciri Makarna’s, şu an 4 bayiliği ile hizmet sağlıyor. Kısa sürede bayilik sayısını 40’a çıkartmayı planlayan marka, AVM ve cadde mağazalarına bayilik fırsatı sunmakta.

Makarnas bayilik fırsatı

4 Farklı Konsept

Mini Konsept

En küçük bayilik konseptidir. Menüsünde 12 farklı makarna, salata ve içecek çeşitleri yer almaktadır. İşlek caddeler ve AVM’ler için tercih edilebilir. En az 30 metrekare alan gerekmektedir.

Maxi Konsept

Minimum 60 metrekare , AVM ve cadde mağazalarında tercih edilebilecek konsepttir. Menüde 14 farklı makarna, salatalar, içecekler, tatlılar ve tava lezzetleri yer almaktadır.

Gurme Konsept

En az 120 metrekare alana sahip dükkanlar için tercih edilebilecek bir konsept. 70’e yakın farklı lezzete sahip menüsü bulunmaktadır. Bu konseptte mutfakta çalışacak şefler özel eğitimden geçmektedir.

Express Konsept

Yeni oluşan bir konsept. Genel olarak mobil çalışacak ve paket servis yapabilecek işletmeler için, metrekare sınırlaması olmayan konsept türü.

 

Bayilik kar marjı ve maliyet

Makarna’s bayiliği ortalama 1 ayda kurulmaktadır. Her ay gelir üzerinden %3 pay alınmaktadır. Menülerde yer alan ürünler için ortalama kar marjı ise %50 civarındadır. Son olarak firma, yatırım geri dönüş süresi olarak 8 ayı işaret etmektedir. Ortalama 60bin lira yatırım sermayesi gerekmektedir.

 

İletişim

Ritim İstanbul A1 Blok No:375 Maltepe – İstanbul

Telefon: 0850 303 1022

Web sitesi: http://www.makarnas.com/

Mail adresi : [email protected]

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin