Ana sayfa Bankalar Ziraat Bankası Taşıt Kredileri

Ziraat Bankası Taşıt Kredileri

405
0
Taşıt kredisi

Ziraat Bankası tüm taşıtlarınız için kredi kullandırmaya devam ederken daha önce kullandığınız taşıt kredileri için de yeni ödeme planları sunuyor. Farklı bankalardan kullandığınız taşıt kredilerini ödemekte zorlanıyorsanız Ziraat Bankası taşıt kredileri arasında bulunan transfer taşıt ile daha uygun vadeler oluşturularak bu borçlarınızı da yapılandırmanız mümkün oluyor.

Sıfır otomobil alımlarınız hayal olarak kalmasın diye uygun faiz oranları ile taşıt kredisi sağlayan Ziraat Bankası, birçok vatandaşı araba sahibi etme yolunda hızla ilerliyor. 2018’de artan faiz oranlarına aldırmadan taşıt kredisini cazip faiz oranları ile sunmaya devam ediyor.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

Taşıt kredisi ziraat

Ziraat Bankası taşıt kredileri arasında bulunan ilk seçenek 0 – 5 yaş arası olan otomobil alımlarınız için hazırlanandır. Hususi otomobiller sıfır kilometre ise ya da en fazla 5 yaşında ise bu kredi türüne başvurabilir ve nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Hafif ticari olan araçlar arasında yer alan minibüs, kamyonet, pikap gibi araçlar da taşıt kredisi kapsamında değerlendirilir ve kredi imkanı verilir.
Ziraat Bankası taşıt kredisi alınması durumunda 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturulabilir. Almayı düşündüğünüz aracınız için rehin koyulur. Kredi borcu tamamlanana kadar araç devredilemez.
50.000 TL taşıt kredisi kullanmanız halinde;
Aylık taksit: 1.892 TL
Vade sayısı: 48 ay
Yıllık maliyet oranı: %39.09
Faiz oranı: %2.30 oranında belirlenir.

Ziraat Bankası taşıt kredisi için en fazla kullanılabilen tutar 200.000 TL’dir. 200.000 TL kredi kullanılıp maksimum vade olan 48 ayda geri ödenmesi durumunda toplam ödenecek tutar 363.264 TL olarak belirlenmiştir. Üst limitte yani 200.000 TL’de geri ödeme planı 24 ay üzerinden yapılırsa toplam ödenecek tutar 276.144 TL’ye düşmektedir.

Ziraat Bankası Transfer Taşıt Kredisi

Farklı bir banka üzerinden taşıt kredisi kullandıysanız ve banka ile çalışmaya devam etmek istemiyorsanız Ziraat Bankası bu banla ile olan ticari bağınızı kesiyor ve size yeniden taşıt kredisi sağlıyor. Diğer bankaya olan taşıt krediniz tamamıyla kapatılarak işlem başlatılıyor. Ardından dosya kapatmak için ödenen tüm ücretler hesap edilerek size bu oranda kredi tanımlanıyor. Taşıt kredinizi Ziraat Bankası üzerinden devam ettiriyorsunuz. Transfer taşıt kredisi adı verilen bu kredi türü 2018 yılında da güncelliğini koruyor. Tüm diğer taşıt kredilerinizi Ziraat Bankası üzerinde birleştirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin