Ana sayfa Bankalar Cep Telefonu Almanız İçin Kredi Veren Bankalar

Cep Telefonu Almanız İçin Kredi Veren Bankalar

446
0
Cep Telefonu kredisi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok işlem artık cep telefonları üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Gelişen teknoloji aynı zamanda pek çoğumuzu maddi olarak zorlayacak duruma düşürmüştür. Nakit olarak ödenmesi mümkün görünmeyen teknolojik ürünlerin başında cep telefonları gelmektedir.  Peşin parası olanlar tarafından kolaylıkla alınan bu cep telefonları nakit parası olmayan insanları oldukça zor duruma düşürmektedir. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak isteyen bu insanların ihtiyaçları üzerine bankalar harekete geçerek cep telefonu kredisi olanağı sunmuşlardır.

Bankalar tarafından sunulan bu hizmetin yanı sıra pek çok telefon üretici firma harekete geçerek bankalar ile kendi telefonlarının alımı üzerinde anlaşma sağlamışlardır. Bunlardan en bilindiği Türkcell’dir. Eğer sizlerde Türkcell kullanıcısı iseniz QNB Finans Bank ile cep telefonu kredisine başvurabilirsiniz. Bunun yanı sıra bankalar konuşturan kredi adı altında da cep telefonu kredisi imkânı sağlamaktadır.

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar:

Cep Telefonu Almanız İçin Kredi Veren Bankalar

  • Denizbank: Türkiye’nin sayılı teknoloji mağazaları arasında gösterilen Mediamarkt, Denizbank ile yapmış olduğu anlaşma ile kullanıcılarına web kredisi imkânı sunulmasını sağlamıştır. Mediamarkt üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde Denizbank ile ödemek istiyorum seçeneğini seçerek kolaylıkla ve taksitle cep telefonu alımı gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank Mediamarkt web sitesi üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde sizlere 48 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır.
  • INGBank: Türkiye’nin en iyi teknoloji marketleri arasına ismini yazmayı başaran Teknosa, ING bank ile anlaşma sağlamıştır. Teknosa internet sitesi üzerinden yapacağınız cep telefonu alışverişleriniz de ING bank ile ödemek istiyorum seçeneğini seçtiğiniz takdirde 48 aya kadar vade seçeneğini ile istediğiniz telefona ulaşmış olacaksınız. ING bank sizlere bu krediyi sağlamadan önce sicil notunuzu kontrol etmektedir. Eğer sicil notunuz kötü ise yapmış olduğunuz alışveriş ve taksitli ödeme imkânı olumsuz olarak sonuçlandırılacaktır.
  • Fibabank: Herkesin teknoloji eşyaları üzerine bildiği bir site olan Vatan Bilgisayar, Fibabank ile yapmış olduğu anlaşma ile kullanıcılarına büyük fırsatlar sunmaktadır. Vatan bilgisayar üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde Fibabank tarafından ödemek istiyorum seçeneği ile ödeme yaparsanız faiz uygulanmaksızın 10 aya kadar vade seçeneği ile istemiş olduğunuz cep telefonuna kavuşmuş olacaksınız.

 Yukarıda belirtmiş olduğumuz bankalar cep telefonları için kredi sağlamaktadır. Fakat sizler bu bankalar haricinde kredi çekerek cep telefonuna sahip olmak istiyorsanız. Diğer bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredileri ile bireysel kredilere başvurabilirsiniz. Böylelikle hem cep telefonunuzu almış hem de taksitlendirmiş olacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin