Ana sayfa Borsa Kişisel Gelişim ve Para Kazanma Üzerine Yapılmış En İyi Filmler

Kişisel Gelişim ve Para Kazanma Üzerine Yapılmış En İyi Filmler

243
0

Günümüzde iyi bir gelir elde etmeye yönelik olarak birçok kişisel gelişim sempozyumu, tanıtımı ve programı düzenlenmektedir. Bunun yanı sıra ayrıca medya sektörü de bu konuda atak yaparak iyi bir iş sahibi, bir patron olmaya ve para kazanmaya yönelik olarak filmler çıkarmaktadır. Sizlere bu yazımızda Kişisel Gelişim ve Para Kazanma Filmleri ile ilgili bilgilerden bahsedeceğiz.

Kişisel gelişim programları insanların kendileri geliştirmesi için oldukça önemli kaynaklardan bir tanesidir. Kişisel gelişim programları insan hayatının her alanında faaliyetlerde bulunarak bilgi verse de en ilgi çekici olanları belir bir iş düzenine ve disiplinine sahip olmayı gösteren ve insanların yüksek düzeylerde nasıl gelire sahip olduklarını anlatan programlardır. Günümüzde bu olay kişisel gelişim programlarının yanında dünya zenginlerinin hayatının da filme çevrilmesi ile birlikte oldukça ilgi çekici bir hale gelmiştir. Yapılan tüm programlar ve filmler aslında insanların sabırla belirli bir düzen içerisinde çalışmalarını ve hayata tutunarak azimle hedeflerine ilerlemelerini anlatmaktadır. Bu ise insanları motive etmek için oldukça büyük bir etkendir.

Kişisel Gelişim ve Para Kazanma Filmleri Nelerdir?

Günümüzde medyanın insan üzerinde büyük bir etkisi olduğu gözle görülebilmektedir. Medya içerisinde de ise insanları etkileyen ve belirli yönlendirmeler sağlayan dizi ve filmler başta gelmektedir. Kişisel gelişim ve para kazanma filmlerinin son dönemlerde oldukça çok popüler hale geldiği görülmektedir. Sizler için kişisel gelişim ve para kazanma filmlerini listeledik;

 

İşte Kişisel Gelişim ve Para Kazanma Filmleri;

  • Assault on Wall Street – Borsaya Saldırı: 2012 Kadana yapımı olan Borsaya Saldırı filminin yönetmenliğini Uwe Boll üstelenmiştir. Filmin IMDB puanı ise 6,1 olarak belirlenmiştir. Filmin konusu ise suç ve gerilimdir.
  • Limitless – Limitsiz: 2011 Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan Limitsiz filminin yönetmenliğini Neil Burger üstlenmiştir. Filmin IMDB puanı 7,4 olarak belirlenmiştir. Filmin konusu ise maceradır.
  • The Pursuit of Happyness – Umudunu Kaybetme: 2007 Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan Umudunu Kaybetme filminin yönetmenliğini Gabriele Muccino üstlenmiştir. Filmin IMDB puanı ise 7,9 olarak belirlenmiştir. Filmin Konusu ise biyografi ve dramdır.
  • The Bank – Kelebek Etkisi: 2001 Avustralya ve İtalya ortak yapımı olan Kelebek Etkisi filminin yönetmenliğini Robert Connoly üstlenmiştir. Filmin IMDB puanı ise 6,7 olarak belirlenmiştir. Filmin Konusu gerilim ve maceradır. Son dönemlerde kişisel gelişim programlarında oldukça ön plana çıkan bir film olduğunu da belirtmek isteriz.

Tradin Places: 1983 Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan bu film çok eski bir tarihe sahip olmasına rağmen günümüz gerçeklerini yansıttığını dile getirebiliriz. Filmin yönetmenliğini Jonh Landis üstlenmiştir. Filmin IMDB puanı ise 7,4 olarak belirlenmiştir. Filmin konusu ise komedidir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin