Ana sayfa Bankalar En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

330
0
Kredi veren banka listesi

Kredi kartı kullanımı geçmişten günümüze artışlar göstererek devam etmekte olup gerek maddi isteklerin artması gerekse bankalar arasında yaşanan müşteri kavgaları ve rekabetler kolay bir şekilde kredi imkânı sunulmasını sağlamaktadır. Bu durum ise kredi kartı başvurucularının gelir ve ödeme durumu gözetilmeksizin kolay bir şekilde kredi kartı temin etmelerini sağlamaktadır. Sizlere bu makalemizde en kolay kredi kartı veren bankalardan bahsedeceğiz.

Bundan 5-10 yıl öncesine kadar bankalardan kredi alımı zor ve karışık bir iş olsa da şimdilerde hem kolay hem de zamandan tasarruf ederek hızlı bir şekilde kredi kartı kazanabilirsiniz. Genellikle bankalar kredi kartı vermeden önce başvuranlardan ikametgâh bildirimi, kimlik fotokopisi, gelir belgesi ve sigorta dökümleri gibi pek çok çeşitli evrak istemekteydi. Bunların temin edilerek şubeye teslim edilmesinde harcanın vaktin yanı sıra aynı zamanda şubeden bu evrakların sonucunun beklenilmesi de bir hayli zaman almaktaydı. Tabi bunun yanında birde kredi başvurum olumlu sonuçlanacak mı? Kaygısı mevcuttu. Fakat günümüzde tüm bunları geride bırakarak internet bankacılığı veya mobil olarak bu bilgi ve belgelere gerek kalmadan kolayca kredi başvurusunda bulunulabilmektedir.

Kredi veren bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Enpara ve CepteTEB günümüzde en kolay ve avantajlı şekilde kredi kartı veren iki önemli kredi sağlayıcısıdır. Dijital bankacılıkta önemli adımlar atmış olan her iki firma da kullanıcılarına sunmuş oldukları fırsat ve kampanyalarla ön planda kalmayı başarmışlardır.

Enpara, Finansbank isimli bankanın bünyesinde yer alan ve kullanıcılarına sunmuş olduğu bir kredi kartı paketidir. CepteTEB ise Türk Ekonomi Bankası tarafından oluşturulan dijital bankacılık platformu olarak kullanılmaktadır. Enpara ya da CepteTEB ‘e rahatça ve hızlı bir şekilde internet şubesi aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz. İncelemeniz dakikalar içerisinde tamamlanarak sizlere olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş sağlanıyor.

Krediniz onaylandıktan hemen sonra ise limitiniz oranında nakit hesabınıza yatırılmaktadır. Bu işlem sonucunda başkaca herhangi bir işleme gerek kalmadan en kısa ve kolay yoldan kredi sahibi oluyorsunuz. Kredi kartınızın ise yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde tarafınız gönderimi sağlanmaktadır. Eskisi gibi bir ton bilgi ve belge istemeyen dijital bankacılık gerek kolay kredi temini gerekse hızlı bir şekilde kredi kartı elde edilmesiyle günden güne popülaritesini yükselterek artış göstermektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi girin